Leden 2015

Gif Hug

31. ledna 2015 v 15:38 | ♥Sweet

♥ GIF HUG ♥

.......About me

31. ledna 2015 v 10:49 | ♥Sweet
about_me
Ahoj vítejte na mém blogu. Protože toho o mě moc nevíte, napadlo mě. Že napíšu článek: About me neboli něco o mě.Tak jde se na to.

Jmenuji se Eliška a jsem adminka tohto blogu. Podepisovat se budu Ell. Je mi 17 let. Miluju podzim, spadané listí, přírodu, bylinkový čaj a umění všeho druhu. Ráda poznávám nové věci, místa, jídla a vše co se týče zábavy. Nejvíce miluju čtení romantických a fantasy knížek, ráda se ponořím do nového světa. Zapomenu na realitu a jen si užívám příběhy z knih.
Snažím se naučit Anglicky. Od malička zpívám a zbožnuji hudbu. Baví mě psaní blogu, sport, tanec, focení a blbnutí s kámoškama a hlavně s kámoši!
V životě bych chtěla něčeho dosáhnout, nerada se vzdávám a tak se budu snažit ze všech sil být i přes školu, co nejvíce aktivní.

Snažím se být pozitivně naladěná a uvolněná osoba s kterou se každý rád zasměje, blog byl zatím psaný spíše s trochu depresivním a temnějším nádechem, ale budu se snažit přidávat už trochu pozitivnější příspěvky, tak se těšte!

Doufám, že jsem prozradila o mě a mých plánech do budoucna dost informací, ale pokud vás přeci jen napadne nějaká otázečka, tak mi napište.

Pro dnešek vše, snad se článek líbil.
Mějte se hezky.
Ell ♥

Ahoj :) zakládám blog

28. ledna 2015 v 17:17 | ♥Sweet

ÚVOD

Ahoj, rozhodla jsem se že založím blog o mě a všem možném o svém životě. Pár otázek ohledně blogu...