Jsem mimo

5. června 2015 v 20:00 | ♥Sweet |  Diary
V poslední době jsem úplně mimo... neučím se (i když bych měla), nezvládám přátelé, rodiče, školu už vůbec... jsem úplně mimo a nezvládám ani sebe. Je mi ze sebe špatně, motá se mi hlava a nevím čím to je.

Možná tím, že zadržuju uvnotř sebe plno smutku a vzteku, možná i nenávisti k sobě. Všude se píše, že by jsme se měli naučit mít sami sebe rádi. Souhlasím s tím, ale já to už neumím. Uměla jsem mít ráda sama sebe, přijímat to, že mám větší bříško a smát se tomu když se poliju (třeba kafem). Ale teď? Něco se změnilo a já nevím co. Já jsem se změnila ale nevím proč. Nevím co k tomu vedlo, ale jsem uzavřená, chladná, naštvaná a kdykoliv se na sebe podívám je mi z toho pohledu blbě. Nejsem něják vyloženě hnusnám, ale příjde mi to, že jsem se naučila spíše nenávidět sama sebe.
Jenže horší je, že jsem se začala uzavírat před svými přáteli. Vlastně si vymýšlím různé maličkosti, abych mohla na někoho být naštvaná. Naštvou mně úplné blbosti, před tím jsem to neřešila, ale teď? Jako by se všechny problémy vyplavily na povrch. Nevím co to se mnou je.
Mojeho kamaráda jsem úplně zazdila. Svedla jsem to na něho. Řekla jsem mu že si mně neváží, což byla možná i trochu pravda, ale jde o to, že jsem na něho byla naštvaná. Jsem naštvaná na všechny, na každého koho potkám a to nejvíce na sebe.
Vlastně vím důvod proč jsem na sebe naštvaná a někteří v tom hrají taky roli. Ale i tak jsem úplně neschopná. Věci které bych před měsícem zvládla uplně v pohodě. Jsou pro mně teď docela problém. Nejspíš moc přemýšlím. Vlastně je to takový zlozvyk... šíleně hooodně přemýšlím.

Jen by mně zajímalo jestli to tak máte někdy taky, že je toho na vás prostě moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nagis Nagis | Web | 6. června 2015 v 13:16 | Reagovat

Věř nebo ne ale rozhodně nejsi sama. Tento pocit spíš tyto dny mám také. A hlavně ted je to na mě opravdu hodně.Věř že i tohle období pomine a pokud je to takto já osobně si dám horkou vanu nebo vlažnou abych se ochladila a dala si myšlenky dohromady. Dost mi aky pomáhá četba a dlouhé procházky. :)

2 Márč Márč | Web | 6. června 2015 v 17:16 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu pořádám soutěž, byla bych velice ráda, kdyby ses zapojila :) http://fix-broken.blog.cz/1506/competition-bhe-prihlaska
P.S. omlouvám se za reklamu :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama