Září 2015

Chci zapomenout...

18. září 2015 v 12:44 | Ell ♥ |  Poems
Někdy se sama v sobě ztrácím,
mířím sama neznámo kam.
K problémům se stále vracím,
občas tě v nich uvítám.

Je to strach? To co mně nutí,
přítomnosti tvé se vyhnout?
Nebo jenom srdce hnutí,
snažím se jen zapomenout.

Ve svých snech tě pořád vídám,
myšlenky mé mi nedají spát.
Ty už jsi však jinde koukám,
jak bavíš se beze mně rád.

Nevím co a jak se vrátit,
chtěla bych jen vrátit čas.
Zapomenout na ty chvíle,
zapomenout na nás...

Anonym nebo pravá identita?

15. září 2015 v 13:21 | Ell ♥ |  Témata Týdne
Když si někdo založí blog, tak přemýšlí jestli odhalí svoji identitu, nebo bude blog anonymní. No vy určitě víte kdo jsem a kdyby ne tak ZDE je o mně článek.
Můj blog není anonymní i když někdy bych byla radši kdyby byl. Když se píšete něco anonymně máte větší pocit bezpečí, protože nikdo neví kdo jste.
Většina lidí (haters) anonymitu využívají. A to tak, že komentují články, příspěvky na fcb, nebo cokoliv přes sociální sítě. Píší urážlivé komentáře, ale nemají odvahu odhalit svoji vlastní tvář. Chápu kritiku, ale haters ne. Nevidím zábavu v tom jak se baví ubližováním lidem skrz urážení jejich výtvorů. Každý je jiný, nekoho to prostě baví. Já tyhle lidi nechápu. Jaký na ně máte názor vy?
Ell ♥


Únik z reality

13. září 2015 v 15:30 | Ell ♥ |  My thoughts...
Někdy potřebuju prostě uniknout z reality od všech problémů a starostí. Podaří se mi to když píšu, čtu si,jdu do lesa, nebo poslouchám hudbu. V lese se uklidním vnímám přírodu a všechnu krásu kolem mně. Při čtení se ponořím do nového příběhu a žiju život hrdinů v knize. Když píšu na wattpad nebo tady na blog, tak se ponořím do nového světa. Světa myšlenek. Ten svět tvořím a vymýšlím já sama. Tvořím si v něm vlastní příběhy a vlastní zápletky. Konce takové jaké bych chtěla mít a dobrodružství, které bych chtěla prožít. Možností je nekonečno mnoho a to se mi líbí. Nestrachuju se o to co bude zítra a uniknu z reality do světa snění. Co vám pomáhá uniknout do světa, vašich myšlenek a uniknout z reality?
PS: Můj profil na wattpad ZDE
Ell ♥

Mám poslouchat srdce nebo rozum?

10. září 2015 v 19:06 | Ell ♥ |  My thoughts...
Někdy mi příjde jako bych se rozdělovala na dvě osobnosti dobrou (citlivou) a zlou (drsnou, které je všechno jedno). Ten pocit už mám delší dobu a většinou když řeším nějáké problémy.
Tak se mi vyjeví dvě odpovědi jedna nějáká citlivá a druhá, že to mám nechat být. Nevím jak vy ale já se v sobě někdy prostě nevyznám. Moje srdce mi někdy říká ať to dělám tak a rozum mi říká ať to nechám plavat. Dalo by se říct že moje dobrá stránka neboli srdce a moje zlá stránka, ale většinou pravdivá, rozum jsou nepochopené části mně. Každá myslí jinak ale obě dvě mně tvoří. Kterou mám poslouchat? A kterou posloucháte vy?
Ell ♥

Contact me

9. září 2015 v 20:15 | Ell ♥
Kde mně ještě můžete najít?
Chceš se mně na něco zeptat, nebo napsat vzkaz? Tady pod tenhle článek můžeš psát různé vzkazy, ptát se mně na jakékoliv otázky a já budu odpovídat :-) Do komentářů...
Každý vzkaz potěší :-)

Život není fér

9. září 2015 v 19:35 | Ell ♥ |  Témata Týdne
Určitě každý ví, že tvrzení "život není fér" je pravdivé. Každý na své cestě narazí na plno překážek, zrad a sklamání. Život ale není fér i díky tomu, že my všichni nehrajem fér. No řekněte sami zachovali jste se někdy nefér? Já se přiznávám ano. Určitě každý se někdy k někomu choval neférově. Potom jsem si to chování (i když si to neuvědomujeme) zasloužili.
Ne každý mně musí pochopit, já se taky často nechápu.
Několikrát se mi stalo, že jsem se neshodla s kámoškou, nebo ke mně život nebyl zrovna fér. Jenže to si musíme zvykat. Nikdo se o nás nebude starat navěky. Budeme se muset postavit na vlastní nohy a to teprve poznáte, když se k vám někdo chová neférově. Životní cesta je těžká a nevyspitatelná. Tak se snažme být co nejvíce fér. :-)
Komentář potěší a názor na článek pomůže :-)
Ell ♥