Dusíme se v životním korzetu

13. ledna 2016 v 22:11 | Ell ♥ |  Témata Týdne
Někdy si připadám sevřená, jako v korzetu. Jako bych se dusila vlastním životem, ale proč? Jak jsem se dostala do stavu, kde mně všechno dusí? Ztrácím se v sobě, nenacházím východisko, cestu zpět.
Chci být dokonalá, nejlepší... stále se zlepšovat. Jenže proč se vůbec snažíme být dokonalí, ideální? Co si pod slovem dokonalost představíme? Svoji iluzi sami sebe? Je to opravdu jen iluze? Možná, že se bojíme být sami sebou. Možná, že jistým způsobem dokonalí jsme. Každý jsme dokonalí svými chybami. Možná se to nezdá ale naše "tmavé stránky" se můžou stát světlými, když jim dovolíme proniknout na povrch. Na povrch z korzetu. Nebýt sevření ve vlastních problémech a pocitech. Nedusit se z normálních věcí. Zkuste unikonout z korzetu. Z života, který vás dusí. Z života v kterém nejse šťastní, který vás nenaplňuje.
Nepřetvařujte se. Sundejte masku, sundejte korzet a jděte za svými sny takoví jací jste. Protože váš ideál, vaše představa dokonalosti. Je jen odrazem vaší osobnosti, jakou by jste chtěli být. Zlepšujme se. Žijme si svůj život a nedovolme, aby nás naše problémy a masky dusily. Dusily v životě. Dusily v korzetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Resi Resi | Web | 19. ledna 2016 v 12:52 | Reagovat

Úžasně napsané.
Taky nad tím poslední dobou přemýšlím, že by člověk měl být sám sebou a ne tím, kým ho chtějí ostatní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama