7 důvodů proč mě baví žít

1. února 2016 v 21:19 | Ell ♥ |  Témata Týdne
Koho by nebavilo žít? Znám lidi, kteří se dívají na život pesimisticky, ale i ti (i když si to ztěží přiznají) mají k životu vztah a dalo by se říct, že je jistým způsobem baví. Chtěla bych vám vyjmenovat pár bodů proč mne baví žít. Tak jde se na to:

 1. Můžu zkoušet nové věči!
  Od blbostí po velké zážitky, prostě zkoušet něco nového a poznávat dosud nepoznané. Někdy bych chtěla zkusit buggie jumping!
 2. Mám úžasné přátelé a s nimi nové zážitky!
  Kdaždý máme aspoň jednoho kamaráda ať už toho "pravého" nebo prostě někoho s kým se stýkáme mimo školu. Nové zážitky s kamarády se můžou oživit, když spolu s partou navštívíte třeba aqua-park.
 3. Můžu číst stále další a další knihy
  Miluju čtení a poznávání nových příběhu. Miluju knihy, knihy a zase knihy. Kdo nečte neví o co přichází! A stejně nejhezčí chvíle jsou ty když se zachumlám do peřiny s horkým čajem a příjemnou knížkou.
 4. Kouzlo přírody
  Příroda je všude kolem nás a poznávat její kouzlo je nádhera. Nejradši se procházím v klidu po lese, nebo parku a poslouchám zpěv ptáčků a užívám si ten klid.
 5. Zábava je všude!
  Když žít, tak naplno! Proto se nebojte riskovat a jděte za tím klukem oslovit ho! Riskovat nemyslím jen v vztazích, ale všeobecně. Nebojte se a užijte si zábavu, třeba na párty.
 6. Zvířata jsou lék na duši!
  Bez mého psa a kočky bych to nebla já. V nouzi je obejmu, oni mě vyslechnou a vím, že mé tajemství udrží v bezpečí. Jsou to nejlepší a nejvěrnější kamarádi a lék na duši! Mám vždycky hroznou radost, když vidím ty jeho šťastné oči, že mně vidí a jak vrtí ocasem!
 7. Žijte podle sebe!
  Život je váš a jen vy rozhodujete jak ho chcete prožít. Nikdo vám nemůže diktovat co máte dělat. Každý máme svou hlavu, tak ji použijte! Poslední bod je individuální! Napište mi třeba do komentářů co dělá radost vám! Takže 7.bod si vymyslete vy! Proč vás baví žít?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lany Lany | Web | 1. února 2016 v 23:27 | Reagovat

To je tak krásny článok naplnený pozitívnou energiou! Uvedomila som si, koľko maličkostí môže napomôcť k pocitu šťastia. S každou tvojou vetou súhlasím do poslednej bodky.

2 Nikia Nikia | Web | 1. února 2016 v 23:50 | Reagovat

Je super, že to vnímáš takhle pozitivně :)

3 Tralala Tralala | 7. března 2016 v 18:03 | Reagovat

Ženské nálady -_- : Nemám žádné kamarády, mám kamaráda, nemám kamarády, život je hrozný, ne život je super, ne kašlu na to, pěkná "příroda v ostravě :D -.-  7.můj bod :) vždy když někde jdu tak se dívám kolem sebe :)a vždy mě rozesmějou lidé kolem mě některé invidua jsou k nezaplacení :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama