Zamykám si dveře?

1. března 2016 v 17:49 | Ell ♥ |  Témata Týdne
Někdy mi příjde jakobych si sama zamykala před sebou zamykala dveře. Nejsem to tak úplně já, ale MŮJ strach, MOJE pochyby, atd. No jde vidět, že MOJE vinna to nejspíš bude. Jenže jak se toho zbavit?
Dám příklad. Moje mysl si vytvoří cíl "přiji si studovat na Harvardu." A najednou mi začnou naskakovat pochyby: "Neumíš anglicky! Na to nejsi dost chytrá! Nejsou na to peníze!" a hned mám plno překážek. Většinou nás tohle odradí, ale když ne, tak příjde strach. Strach z risku. "Je to moc daleko! Nebude tam rodina! Je to úplně jiná země!" atd. Pak už ten nápad teda opravdu zavrhnu a nechám ho jít.
Ale proč? Proč se nechám zastrašit vlastními myšlenkami? Ty pochyby nejsou reálné, některé jsou oprávněné, ale zatím tady nejsou. Tak proč si zamykat dveře sami před sebou? Proč si zamykat dveře před svými sny? Každý si své dveře musí otevřít sám, stejně tak jako je zavřel.
Neměli bychom hledat tu LEHČÍ cestu, ale měli by jsme měli hledat tu SPRÁVNOU. Tedy tu na které nás to bude bavit a budeme chtít po ní jít. Život je dat, tak proč ho neprožít naplno?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tady?

Klik :)

Komentáře

1 Maya Maya | 21. března 2016 v 20:41 | Reagovat

Upřímně doufám, že si už nikdy zamykat dveře nebudeš a vždy si půjdeš za tím po čem doopravdy toužíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama