Bloudím mezi dvěma světy, kdo vlastně jsem?

24. září 2016 v 22:34 | Ell ♥ |  Témata Týdne
"Je to jako bych se ztrácela ve dvou světech,každý s jinými rozdílnými problémy, jako bych pořád přecházela z jednoho do druhého a trhala se pomalu na dvě půlky"
Nevím ani moc jak mé pocity popsat, ale možná bych vám to mohla pokusit trochu více přiblížit...
Představte si že jste jablko. Než ale dozrajete, tak vás vítr (v reálném případě třeba váš úsudek) shodí na zem s bezpečné rodinné jabloně a tak padáte.... padáte životem a cestou něž dopadnete se neděje nic... jako by byl klid, nic se chvíli neděje a vy si myslíte, že je to třeba v pohodě, že se tak neutrálně máte cítit, ale pak se to stane... dopadnete a začnete se kutálet, otloukat a půlit... snažíte se dostat zpět na jabloň, ale už není cesty zpět...zatímco se kutálíte a přes všechny problémy a překážky stále dál a dál, tak se vám zamotá hlava a vy už nevíte co jste jestli jablko, nebo hruška? Rozpůlíte se na dvě poloviny a jedna je stále na stromě v bezpečí domova se starými přáteli a ta druhá je dole nna zemi a snaží se odktálet pryč do bezpečí před někým kdo by vás chtěl snís... Která polovina jablka, ale zvítězí nad jeho osobností ?? Bude to ta nestatná, která chce zpět na jabloň, nebo ta co se s tím smíří a jde dál? Která je vlastně silnější?
Občas se teď cítím jako bych byla na dvě poloviny, sice stejná osobnost, ale jako bych žila dva životy... Přes víkend jsem v rodnné vesnici a před týden 100 km daleko s jinými lidmi a jinými hodnotami... tak kdo vlastně jsem? Jablko nebo hruška?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tady?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama