Nic nestíhám, chybí mi čas...

9. října 2017 v 20:00 | Ell ♥ |  My thoughts...
Nevím jestli to máte taky tak, ale vnímám to, že nemám na nic čas. Příšla jsem do druháku na střední (na novu školu) a vůbec nic nestíhám, co bych chtěla.
Nestíhám se učit, chodit běhat, fotit a věnovat se dalším jiným zájmům. Celkem mě to štve, protože učení na škole máme opravdu hodně. Jenže to dojídění každý den, mi bere hrozně moc času. Času, který bych chtěla využít jinak...
Ne seděním u okna v autobuse a čekáním na cílovou zastávku, kde budu vystupovat.
To je hrozné plýtvání, podle mě. Na jednu stranu, můžu aspoň přemýšelet, jak zajímavý byl dneska den, nebo co si dám na večeři.
To už narážím na další bod, který nestíhám. Jíst zdravě. Ne, že bych jedla nějak nezdravě, ale vyloženě zdravá strava to není a nevím proč, ale docela mě tohle celé štve.
Čas jakoby se vypařil a příjdu ze školy, jdu si sednout k počítači a učit se. Možná si říkáte, jak jsem si vůbec našla čas napsat tenhle článek. Je to jednoduché... snažím se v tom najít systém. Učit se nějakou dobu, pak chvíli oddych a pak se zase vrátit k tomu, co jsem nechala rozdělané, protože už nemám sílu nad tím učivem přemýšlet.
Nevím, ale jak dlouho mi takový "systém" bude fungovat... proto jsem vás chtěla poprosit o radu, jak to máte vy?
Jste na tom s časem podobně a taky nestíháte to, co byste chtěli, nebo už jste si našli nějaký systém? A pokud ano, tak jaký?
Předem děkuji za jakékoliv komentáře (pokud teda nějaké budou). :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tady?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama