Změna je život

11. listopadu 2018 v 16:09 | Ell ♥ |  Témata Týdne
Život každoho z nás je plný krásných vzpomínek, příjemných zážitků, ale i těžkých období a dnů plných smutku.

Každé tohle těžké obodbí, nějaká ta životní krize, nás nějakých způsobem nasměruje dál. Ale co hlavně, změní nás.

Nikdy nevstoupíme dvakrát do jedné řeky.
Ale proč? Každý tohle chápe, jako že se nebudeme zpět vracet k situaci, vztahu, problému, který už jsme se jednou pokoušeli uzavřít. Ale je to správné pochopení téhle věty? Není to myšleno spíše tak, že se změníme?

Nikdo neřekl, že pokud podruhé vstoupíte do stejné situace, či vztahu, že je to špatně.
Dejme tomu, že skončil něčí vztah. Dva lidi se rozhodli, že už jim to spolu neklape a tak se rozešli. Po nějaké době se zase potkali a rozhodli se zkusit to znovu. Někteří lidé je budou odsuzovat, protože podle nich to napodruhé nemůže vyjít. Protože už to přece jednou nevyšlo.
Ale kdo to určuje? Proč by to nemohlo vyjít? Situace se změnila, ti dva se změnili. Nikdy už nebudou stejní. Ani ta tzv. řeka nebude nikdy stejná, protože my nezažijeme nikdy nějakou situaci dvakrát. Každá sekunda našeho života je něčím výjmečná. Žádná vzpomínka se už znovu neodehraje. Může se odehrát podobná situace, ale to kouzlo je, že nikdy se neodehraje zase ta STEJNÁ.

Změny se odehrávají přirozeně, každou sekundou, každou minutou, každým rokem. Ale nikdy nebudeme šťastní dokud to nepříjmeme. Když se budete snažit žít a být pořád stejný člověk. Nikdy nebudete šťastní, ne úplně. Protože změnit se díky nějaké situace, co se nám stala v životě, je naprosto přirozené.
Takže se nebojte změn. Vemte je za své. A žíjte svůj nový život plný změn a překvapení!
Protože co? Změna je život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tady?

Klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama